• TÜM KATEGORİLER
    • HP Blade System 455883-B21 ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver

      HP Blade System 455883-B21 ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver
      HP Blade System 455883-B21 ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver
      HP Blade System 455883-B21 ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3

      Bu fiyata son 9 ürün !

      Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 110,00 USD + KDV olacaktır.
      Fiyat:
      110,00 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%36,4) :
      70,00 USD + KDV
      Kazancınız 40,00 USD
      KDV Dahil:
      801,22 TL
      5.0 1
      801.22 www.webudaa.com
      142,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
       HP Blade System 455883-B21 ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver

       HP BladeSystem C-Sınıfı 455883-B21 10 Gb / sn SFP + Modülü
       
      Ürün Kodu 455883-B21
      Uyumlu Marka HP
      Transceiver Tipi SFP+
      Üretici Nitrogate 
      Üretici Kodu 10G-S-LR
      Dalga Boyu 850nm
      Max Veri Transferi 10.3Gb/s
      Bağlantı Arayüzü LC Duplex
      Kablo Tipi MMF
      Max Kablo Mesafesi 300m
      DOM Desteği Var
      Optik Bileşenler VCSEL 850nm
         
         
         
         
      Teknik Özellikler
      Uyumlu MarkaHp
      Bağlantı Hızı10 Gb/s
      Kablo TipiMMF (Muliti Mod Fiber)
      Max Kablo Mesafesi300m
      Bağlantı ArayüzüLC Dublex
      Transceiver TipiSFP+
      Dalga Boyu850nm
      Diğer Özellikler
      Stok KoduNitrogate _Hp_455883-B21
      MarkaNitrogate
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)24
       
      KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
      E-Bültenimize Abone Olun
      İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

       
      Sosyal Medyada Biz

       
      Hakkımızda Sipariş takibi
      Beylikdüzü / İSTANBUL
      Satış Sözleşmesi  Üyelik Bilgileri
      7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
      Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
      Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
        İletişim    
               

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.