• TÜM KATEGORİLER
    • HP J4859D 1G SFP LX-LC 10KM SMF ARUBA XCVR Ağ Modülü

      HP J4859D 1G SFP LX-LC 10KM SMF ARUBA XCVR Ağ Modülü
      HP J4859D 1G SFP LX-LC 10KM SMF ARUBA XCVR Ağ Modülü
      Görsel 1
      Görsel 2

      Bu fiyata son 24 ürün !

      Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 175,00 USD + KDV olacaktır.
      Fiyat:
      175,00 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%22,9) :
      135,00 USD + KDV
      Kazancınız 40,00 USD
      KDV Dahil:
      1.401,84 TL
      5.0 2
      1401.84 www.webudaa.com
      249,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
      HP J4859D 1G SFP LX-LC 10KM SMF ARUBA XCVR Ağ Modülü

      J4859D Specification

      Description

      Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

      DOM - Digital Optical Monitoring (4x4 part #)

      Yes (1990-4116, 1990-4414, & 1990-4608)

      Central wl (nm)

      1310

      Fiber mode

      SMF

      MMF

      MMF

      Fiber diameter (µm)

      9/125

      50/125

      62.5/125

      Modal bandwidth (MHz*km)

      N/A

      500 (OM2) or 400

      500 (OM2)

      Transmission distance

      10 km (6.21 miles)

      550 m (1804.46 ft)

      550 m (1804.46 ft)

      Optical parameters (dBm)

      Transmit power

      –9.5 to –3

      Optical parameters (dBm)

      Receive power

      –20 to –3

      Supported Platforms

      Aruba 2530 Switches, Aruba 2920 Switches, Aruba 2930F Switches, Aruba 3810M Switches, etc.

      Diğer Özellikler
      Stok KoduBSR-J4859D
      MarkaHP
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
       
      KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
      E-Bültenimize Abone Olun
      İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

       
      Sosyal Medyada Biz

       
      Hakkımızda Sipariş takibi
      Beylikdüzü / İSTANBUL
      Satış Sözleşmesi  Üyelik Bilgileri
      7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
      Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
      Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
        İletişim    
               

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.