• TÜM KATEGORİLER
    • HP ProCurve J4859C Uyumlu Nitrogate 1G-S-LH-H 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

      Bu fiyata son 9 ürün !

      Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 49,00 USD + KDV olacaktır.
      Fiyat:
      49,00 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%49) :
      25,00 USD + KDV
      Kazancınız 24,00 USD
      KDV Dahil:
      413,00 TL
      5.0 1
      73,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      HP ProCurve J4859C Uyumlu Nitrogate 1G-S-LH-H 1000Base-LX/LH SFP Transceiver

      HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver // HP ProCurve J4859C/D

       
      Ürün Kodu J4859C /D  
       
      Uyumlu Marka HP  
       
      Transceiver Tipi SFP
       
      Üretici Nitrogate  
       
      Üretici Kodu 1G-S-SX-H  
       
      Dalga Boyu 20km  
       
      Max Veri Transferi 1.25Gb/s  
       
      Bağlantı Arayüzü LC Duplex  
       
      Kablo Tipi SMF  
       
      Max Kablo Mesafesi 20km  
       
      DOM Desteği Var  
       
      Optik Bileşenler 1310Nm FP  
       
      TX Power -15 to -8 dBm  
       
      RX Hassasiyeti <-22 dBm  
       
      Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ +70°C  
      Max Veri Transferi 1.25Gb/s
      Bağlantı Arayüzü LC Duplex 
      Kablo Tipi SMF
      Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ +70°C
      Teknik Özellikler
      Uyumlu MarkaHp
      Bağlantı Hızı1 Gb/s
      Kablo TipiSMF (Single Mod Fiber)
      Max Kablo Mesafesi10km
      Bağlantı ArayüzüLC Dublex
      Transceiver TipiSFP
      Dalga Boyu1310nm
      Diğer Özellikler
      Stok KoduNitrogate _Hp_J4859C/D
      MarkaNitrogate
      Stok DurumuVar
       
      KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
      E-Bültenimize Abone Olun
      İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

       
      Sosyal Medyada Biz

       
      Hakkımızda Sipariş takibi  BÜYÜKÇEKMECE/ İSTANBUL
        Üyelik Bilgileri
      7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
      Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
      Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
        İletişim    
               

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.