• TÜM KATEGORİLER
    • HP ProCurve J9151A ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-LR-H 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver

      HP ProCurve J9151A ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-LR-H 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver
      HP ProCurve J9151A ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-LR-H 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver
      HP ProCurve J9151A ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-LR-H 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3

      Bu fiyata son 9 ürün !

      Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 110,00 USD + KDV olacaktır.
      Fiyat:
      110,00 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%18,2) :
      90,00 USD + KDV
      Kazancınız 20,00 USD
      KDV Dahil:
      929,25 TL
      5.0 1
      929.25 www.webudaa.com
      165,65 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
      HP ProCurve J9151A ile Uyumlu Nitrogate 10G-S-LR-H 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver

      HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver // HP ProCurve J9151A

       

      Ürün Kodu J9151A
      Uyumlu Marka HP
      Transceiver Tipi SFP+
      Üretici Nitrogate 
      Üretici Kodu 10G-S-LR-H
      Dalga Boyu 1310nm
      Max Veri Transferi 10.3Gb/s
      Bağlantı Arayüzü LC Duplex
      Kablo Tipi SMF
      Max Kablo Mesafesi 10km
      DOM Desteği Var
      Optik Bileşenler Uncooled 1310nm DFB
      TX Power -8.2 to +0.5 dBm
      RX Hassasiyeti <-14.4 dBm
      Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ +70°C
      Teknik Özellikler
      Uyumlu MarkaHp
      Bağlantı Hızı10 Gb/s
      Kablo TipiSMF (Single Mod Fiber)
      Max Kablo Mesafesi10km
      Bağlantı ArayüzüLC Dublex
      Transceiver TipiSFP+
      Dalga Boyu1310nm
      Diğer Özellikler
      Stok KoduNitrogate _Hp_J9151A
      MarkaNitrogate
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)24
       
      KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
      E-Bültenimize Abone Olun
      İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

       
      Sosyal Medyada Biz

       
      Hakkımızda Sipariş takibi
      Beylikdüzü / İSTANBUL
      Satış Sözleşmesi  Üyelik Bilgileri
      7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
      Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
      Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
        İletişim    
               

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.