• TÜM KATEGORİLER
    • Nitrogate Simplex SC/UPC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre

      Nitrogate Simplex SC/UPC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
      Görsel 1

      Bu fiyata son 19 ürün !

      Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 10,00 USD + KDV olacaktır.
      Fiyat:
      10,00 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%40) :
      6,00 USD + KDV
      Kazancınız 4,00 USD
      KDV Dahil:
      61,95 TL
      5.0 1
      61.95 www.webudaa.com
      11,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2

      Simplex SC/UPC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre

      Fiber optik konektör, fiberin iki uç yüzünü tam olarak birbirine bağlar. En önemli şey, iki fiberin eksenlerini hizalamaktır, böylece verici fiberden gelen optik enerji çıkışı, alıcı fibere maksimum ölçüde bağlanabilir. Optik bağlantıya dahil olması nedeniyle sistem üzerindeki etki en aza indirilmiştir.
       
      Öğe Birim Veri
      İsim Soyisim - PATCHCORD-SC / APC-LC / APC-SM-PVC-3.0
      PN - APT-PATCHCORD-SC / APC-LC / APC-SM-PVC-3.0
      Elyaf Tipi - G652D / G657A1 / G657A2
      Çıkış malzemesi < - PVC / LSZH
      Dalgaboyu nm & 1310/1550
      Ekleme kaybı dB ≤0.3
      Geri dönüş kaybı dB ≥50 (PC, UPC) ?60 ?APC?
      Tekrarlanabilir dB ≤0.1
      Fiş süreleri S ≥1000
      Değiştirilebilirlik - ≤0,2
      Gerilme direnci N ≥50
      Çalışma Sıcaklığı ? -40 ~ 75
      Saklama derecesi. ? -40 ~ 85
      Paking ayrıntıları

      Uzunluk Adet (adet) / karton Karton boyutu (mm) KB (kg) GW (kg)
      1 dk. 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
      2a 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
      3 dk. 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
      5 dk 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
      10 dk. 500 570 * 430 * 460 21.6 23
      15 dk. 400 570 * 430 * 460 25.6 27
      20 dk. 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9


       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduBRK-NTR_SC/UPC
      MarkaNitrogate
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)24
       
      KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
      E-Bültenimize Abone Olun
      İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

       
      Sosyal Medyada Biz

       
      Hakkımızda Sipariş takibi
      Beylikdüzü / İSTANBUL
      Satış Sözleşmesi  Üyelik Bilgileri
      7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
      Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
      Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
        İletişim    
               

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.