• TÜM KATEGORİLER
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   İşlemci

   Ram

   Bellek Yuvası

   Disk Yapısı

   Disk Yuva Sayısı

   Güç Kaynağı

   İşletim sitemi

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   1.050,00 USD + KDV
   940,00 USD + KDV
   KDV Dahil 32.157,93 TL
   %10,5
   1.199,00 USD + KDV
   1.015,00 USD + KDV
   KDV Dahil 34.723,72 TL
   %15,3
   4.599,00 USD + KDV
   4.200,00 USD + KDV
   KDV Dahil 143.684,35 TL
   %8,7
   Bu kategoride toplam 42 ürün listeleniyor.

   Bilgisayar ağlarında ve altyapılarında, özellikle ağ bileşenlerinin verimli kullanılması çok önemlidir. Dünya standartlarında işletmeler ve kurumsal yapılarda, pek çok farklı model ve seçenek kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinden veri paylaşımı konusunda, öncelikli olarak altyapıyı en iyi şartlarda oluşturmak gerekir.

    

   Paylaşıma ve kullanıma açık kaynakları barındıran bilgisayar birimi, özellikle yüksek verimlilik ve performans konusunda çok önemli çözümler ortaya koymaktadır. Dünya standartlarında kaliteli ürünler ve bu ürünleri üreten rekabetçi firmalar, pek çok konuda ihtiyaçları çok verimli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir. Özellikle de Rack sunucu, burada daha güvenli ve daha sağlıklı veri alışverişini sağlayan bir altyapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Veri merkezi olarak da bilinen bu tip sunucular, son dönemin popüler ve nitelikli ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

    

   Rack Tipi Sunucu

    

   Ürün kalitesini yüksek seviyelerde tutan firmamız, dünyaca ünlü markaların sonucu seçeneklerini size sunuyor. Profesyonel anlamda pek çok şirketin gelişimine destek sağlama konusunda, ürünlerimiz favori ve önemli tercihler olarak karşımıza gelmektedir. Bilgi ve veri konusunda çok önemli çalışmalar yapılırken, kurumsal bir yapının bütün unsur ve öğeleri bu mevcut bilgilerden istifade edebilir.

    

   Toplu çalışma ve yoğun performans ile birlikte, pek çok şirket kendi kuruluş amacına uygun hareket edebilmektedir. Oldukça güvenilir ve sağlıklı malzemeler içerisinde bulunan Rack tipi sunucu, personelin verimini yükseltmek ve sistemi daha kaliteli hale getirmek için çok yoğun çalışmalar yapmaktadır.

    

   Rack Sunucu Fiyatları

    

   Sunucu kullanımı büyük bir gereklilik olurken, özellikle gelişmiş teknolojinin sayfalarımızda ki mevcut sonuçlarını görebilirsiniz. Pek çok farklı ürün seçeneği değişik şekilde güç performans ve marka bütünlüğü ile karşınıza gelmektedir. Son derece dayanıklı yapısı ve avantajlı koşulları ile her türlü iş ve etmenin isteğini karşılayacak ürün potansiyeli bu sayfalarda karşınıza gelmektedir.

    

   Rack sunucu fiyatları ekonomik bir fırsat sağlarken, pek çok müşteri bu ekonomik fırsatlardan istifade etmek için firmamızdan yardım alabilir. Bu muazzam teknolojiye yapmış olduğumuz yatırımlar, bilgisayar ağı oluşturma altyapı düzenleme ve ekipmanların kalitesi ile çok önemli çözümler ortaya koymaktadır. Kendi branşında profesyonel insanların çalışmaları sonucunda, ekonomik ve kaliteli bir ürün seçeneği orada sayfalarımızda kendini göstermiştir.

    

   Rack Tipi Sunucu Fiyatları

    

   Veri paylaşımı ve bilgisayar ağını verimli kullanma konusunda, sunucu hayatımızdaki önemli ögelerden biridir. Bu muazzam unsuru geliştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek için, dijital bilim çalışmaları çok olumlu sonuç vermiştir. Bilgisayar teknolojisi ve bu teknolojinin giderek gelişen sonuçları, uygun fiyatlı ürünleri hayatımıza kazandırmaya devam ediyor.

    

   Rack tipi sunucu fiyatları ekonomik bir imkân sağlayıp burada önemli çözümler üretiyor. Ürün ve marka kalitesi ile mevcut değerlendirmeler, size ekstra avantaj sağlamaktadır. Firmamız bünyesindeki bu geniş imkânları gördüğünüz zaman, sunucu teknolojisini en ileri seviyeye taşıdığımızı görebilirsiniz. Ekonomik ve değişken fiyatlı ürün seçeneklerimiz, pek çok sektörün ihtiyacını karşılama konusunda yeterli altyapıyı gözler önüne getirmektedir. Farklı konularda bilgisayar teknolojisini verimli kullanım noktasında, bu sağlıklı ürünlerimiz size büyük destek veriyor.

    
   KURUMSAL ÜYELİK İLETİŞİM
   E-Bültenimize Abone Olun
   İndirimlerimizden ilk siz haberdar olun

    
   Sosyal Medyada Biz

    
   Hakkımızda Sipariş takibi  BÜYÜKÇEKMECE/ İSTANBUL
     Üyelik Bilgileri
   7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Garanti Şartları 0 549 600 67 23
   Gizlilik Sözleşmesi İade Politikası 0 212 403 00 52
   Garanti ve iade koşulları Ödeme Bilgileri info@webudaa.com
     İletişim    
            

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.